Українська | English | Русский

Новини компанії

АГРОТРЕЙД вперше експортував борошно до країн Близького Сходу

13.03.17

 

Група АГРОТРЕЙД відкрила для себе новий ринок експорту — Близький Схід. Першими країнами експорту борошна стали Ізраїль і Палестина. Саме туди спрямована перша партія — 245 тонн борошна вищого ґатунку. Замовником виступив найбільший оператор українського борошна в Їзраїлі.

Група АГРОТРЕЙД володіє власним млином з виробництва пшеничного борошна, розташованого на території Гадяцького елеватора, одного з найбільших в Україні. Цех виробляє борошно вищого, першого і другого сортів, а також висівки пшеничні гранульовані. Основні покупці продукції підприємства на внутрішньому ринку знаходяться в Київській, Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській, Сумській, Хмельницькій, Полтавській областях.

У подальшому компанія АГРОТРЕЙД планує продовжити поставляти борошно до країн Близький Сходу, а також вийти на ринки Африки, Південно-Східної Азії та Молдови. «Ми націлені на те, щоб стати успішними експортерами не тільки сировини, а й продуктів переробки. На даний час наш потенціал — це більше ніж 2000 тонн борошна на місяць», — прокоментувала Олена Ворона, фінансовий директор Групи АГРОТРЕЙД .

Довідка:

У 2015-2016 маркетинговому році об’єм поставок борошна з України зріс на 32,5%. При цьому Україна залишається аутсайдером з вартості експортованого зерна, повідомляє Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO). За даними Спілки «Борошномелі України» Туреччина, є світовим лідером з експорту борошна, хоча і здійснює реекспорт української продукції до третіх країн.

© Agrotrade Group, 2009