Група АГРОТРЕЙД – виробник якісного гібридного насіння кукурудзи та соняшника, пшениці озимої, ячміня ярового України. / Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД запроваджує системне підвищення кваліфікаціі для свого персоналу

08.02.17

 

Наприкінці січня Група АГРОТРЕЙД провела перший навчальний курс власної агрошколи для персоналу з 17 підприємств Чернігівської, Сумської, Полтавської, Дніпропетровської та Харківської областей. Навчання пройшли близько 30 фахівців: агрономи і заступники директорів з виробництва.

Навчальна програма спеціально розроблена провідними фахівцями і грунтується на вимогах і функціональних обов'язках агрономів підприємств, закріплених у внутрішніх регламентах Групи. Вона складається з 3-х частин: теоретичної підготовки (знайомство з останніми світовими тенденціями в області агрономії), практичної (обговорення і розв'язання прикладних кейсових завдань), та тестової (за результатами навчання).

Під час навчання агрономи ознайомились із новітніми розробками у наступних областях: механіка і обробка ґрунту, особливості догляду за посівами озимих зернових, технологія вирощування сої, техніка ефективного обприскування, технологія вирощування соняшнику, - а також обговорили проблемні питання, які виникають на виробництві. Оцінити на практиці результати навчання і користь від отриманих знань можна буде вже під час посівної кампанії.

"За польовими роботами ми просто не встигаємо відстежити суттєві зміни у системі захисту, препаратах чи новій техніці. А без нових технологій ми не зможемо уберегти посівну культуру від бур’янів чи шкідників. Інформація, яку ми отримали, на 100% корисна і може бути застосована на практиці", — визнає агроном ТОВ «Агріпорт Норд» Микола Мошай.

"Сучасне сільське господарство стає все більш високотехнологічним та потребує нових знань та навичок. Застосування новітніх технологій та найкращих світових практик спрямовані на досягнення високих результатів попри кліматичні і погодні ризики. Саме тому ми націлені на постійне вдосконалення та розвиток свого персоналу". — зазначила директор департаменту персоналу Наталія Логвінова.

Навчальні сесії проводяться три рази на рік: перед початком весняної посівної кампаніі і в липні. На літо вже заплановані додаткові освітні заходи, в рамках яких учасники також відвідають демо-поля з метою ознайомлення із сучасними технологіями систем захисту рослин.