Група АГРОТРЕЙД – виробник якісного гібридного насіння кукурудзи та соняшника, пшениці озимої, ячміня ярового України. / Новини компанії

У 2017 році Група АГРОТРЕЙД продовжує програми кредитування агровиробництва

02.02.17

 

Група АГРОТРЕЙД з 2006 року плідно співпрацює з фінансовими структурами. У кредитному портфелі компанії договори з найбільшими банками країни: ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», ПАТ «ПІРЕУС БАНК МКБ». 2017 рік розпочався сприятливо, і вже на початку року з банками були узгоджені всі ліміти на фінансування посівної кампаніі.

Загалом на посівну буде спрямовано близько 40 мільйонів доларів. Всі 17 підприємств Групи АГРОТРЕЙД укомплектовані на 100% усім необхідним: технікою, насінням, засобами захисту рослин тощо.

АГРОТРЕЙД будує довгострокові відносини з фінансовими організаціями, дотримується стандартів відкритості корпоративного управління, а банки в сою чергу довіряють стандартам нашого агровиробництва, зберігають ліміти і знижують ставки. Є надія на постанову фінансового ринку і подальше здешевлення кредитів," - прокоментувала Олена Ворона, фінансовий директор Групи АГРОТРЕЙД.