Українська | English | Русский

Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД підбила підсумки 2016 року

12.01.17

 

За минулий рік Група АГРОТРЕЙД розширила виробництво, визначилась з новими ринками, поповнила лінійку насіннєвого виробництва новими гібрідами, оновила автопарк, інвестувала у виробництво 100млн. гривень, збільшила прибуток та здобула визнання за свою діяльність.

У 2016 році Група АГРОТРЕЙД зібрала 300 тисяч тонн ранніх і пізніх зернових; розширила лінійку виробництва нішевими культурами — сочевицею та льоном; включила в лінійку насіннєвого виробництва нові гібриди Маїсадур. У цьому році Група АГРОТРЕЙД отримала сертифікат якості компанії «Органік Стандарт» і з весни 2017 року почне виробляти власну органічну продукцію. Під посіви органічних культур в 2017 році відведені площі обсягом в 2 000 га у Чернігівській, Сумській та Харківській областях.

Компанія оновила автопарк, та ввела в експлуатацію новий великотоннажний підйомник на ТОВ «Близнюківський КХП». Інвестиції у виробництво склали 100млн. гривень.

Прибуток Групи у 2016 році зріс на 36% в порівнянні з 2015 роком. «У 2016 році Група АГРОТРЕЙД, незважаючи на загальне погіршення стану економіки та бізнесу України, продовжила свій розвиток та закінчила рік зі значними досягненнями як в виробничій, фінансовій так і в соціальній сфері», — так прокоментувала підсумки 2016 року Олена Ворона, фінансовий директор Групи АГРОТРЕЙД.

За успіхи у своїй діяльності Група АГРОТРЕЙД увійшла у рейтинг кращих за показниками збору врожаю 2016 року серед членів УКАБ — підприємство Групи АГРОРЕЙД «СК-АГРО» посіло ІІ місце в номінації «Кукурудза» у конкурсі «ОБЖИНКИ 2016». Група АГРОТРЕЙД стала переможцем проекту «Аграрна еліта України», а наприкінці року отримала нагороду «Благодійник року» у номінації «Всеукраінська бізнес-структура».

© Agrotrade Group, 2009