Українська | English | Русский

Новини компанії

Підприємства Групи Агротрейд продовжують збір врожаю

21.09.16

 

Підприємства Групи Агротрейд продовжують збір врожаю зернових і технічних культур. Станом на сьогодні соняшник зібрано на 95%, соя - на 30%, гречка - на 90%

У порівнянні з минулим роком структура посівів частково змінилася - кукурудзи стало менше на 3000 га., сої стало більше на 3600 га, соняшник зменшили на 20%.

Незважаючи на те, що площа посівів соняшнику зменшилася, посіви цієї культури є на полях всіх підприємств Групи Агротрейд і складають 15,7 тис. га Аграріями вже обмолочено 13,5 тис. га соняшнику з середньою врожайністю 21,5 ц / га, намолочено 29 тис. тонн.

«У нас високі очікування від врожаю сої в цьому році - він буде значно більше, ніж в минулому. Загальна площа посівів сої становлять 12 тис. га., з них прибрано 900 га з середньою врожайністю 23,3 ц / га, намолочено 2,1 тис. тонн», - розповідає директор агропромислового департаменту Групи Агротрейд Андрій Федянін.

Що стосується гречки, то в цьому році нею засіяно близько 1000 га, прибрано 800 га з середньою врожайністю 15 ц / га, намолочено 1,2 тонни.Посіви гречки є на полях Групи Агротрейд, розміщених в Харківській, Сумській і Чернігівській областях.

Погодні умови внесли свої корективи в збір врожаю як зернових, так і технічних культур - довелося трохи затримати початок збору, відповідно дата закінчення робіт, також, трохи зрушиться.

Зібрати гречку і соняшник планується до кінця вересня. Збір кукурудзи запланований на жовтень.

Одночасно у господарствах тривають роботи по посіву озимої пшениці.

© Agrotrade Group, 2009