Українська | English | Русский

Новини компанії

Введення в експлуатацію нового великотоннажного підйомника на ТОВ «Близнюковский КХП»

03.08.16

 

1 серпня відбулось офіційне відкриття нового зернового підйомника на ТОВ Близнюковский ХКП (Группа АГРОТРЕЙД) в пгт Близнюки, Харьківска область. На відкриття такого підйомника чекали в Близнюковському районі вже давно.

І це не дивно, бо до відкриття нового підйомника місцевим елеваторам було достатньо важко справлятися з великими обсягами надходження зерна, що спричиняло значні черги. Введення в експлуатацію подовженного підйомника, розрахованного на прийняття вантажного автотранспорту до 80 тонн, безумовно прискорить прийом продукції.

«На сьогодні підйомник, розташований на території ТОВ «Близнюковський КХП» – унікальний і, поки що, єдиний в районі. Основна його задача – надати можливість розгрузки великовантажного автотранспорту», – говорить директор ТОВ «Близнюковський КХП» Міщанчук Степан Миколайович.

Для вирішення данної задачі Управляюча компанія Група АГРОТРЕЙД прийняла рішення провести реконструкцію одного з існуючих підйомників. А саме – залишити весь технологічний процес руху (подання) зерна та поставити великовантажну платформу, яка може піднімати автротранспорт великої ваги. Окрім цього дана платформа мала вирішувати проблему розвантаження довгомірів.

Завдяки досконало розрахованному проекту, поверх існуючого фундаменту залили новий та розмістили необхідну великовантажну платформу, максимально полегшеної конструкції.

Тепер можна розвантажувати і транспортувати зерно з великовантажного транспорту всього за одну відгрузку.

Всі роботи з реконструкції зайняли 2,5 місяця.

«Проводити реконструкцію виходить фінансово вигідніше, а сааме, накласти на стару точку нову платформу. Бо ціна питання збудови нової точки становить 5 млн. грн., в той час як реконстурція обійдеться в 1,8 млн. грн, при умові використання старого фундаменту», – коментує начальник технічного відділу Групи АГРОТРЕЙД Сергій Щербань.

Місце для нового підйомника також було обрано невипадково, а шляхом прорахунку доцільності та зручностіі для водіїв транспорта – максимально прямі ділянки без крутих поворотів дозволяють безперешкодно і легко під'їжджати до прийомнику. Крім того, вся під'їзна та з'їжджа частини були посилені бетонним покриттям, щоб уникнути швидкої деформації дорожнього покриття після великих вантажівок.

© Agrotrade Group, 2009