Українська | English | Русский

Новини компанії

IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги ТОВ «СК-АГРО»

14.07.16

11 липня рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило довгострокові кредитні рейтинги ТОВ «СК-АГРО» (входить до складу Групи АГРОТРЙД) і його процентні облігації серії В на рівні uaBBB +.

Агентство відзначає інформаційну відкритість ТОВ «СК-АГРО», помірну чутливість до валютного ризику, обумовлену наявністю значного обсягу валютної виручки на рівні Групи, а також наявність виробничих і транспортних потужностей, що зменшує залежність від окремих контрагентів і позитивно відбивається на показниках діяльності.

За підсумками 2015 року ТОВ «СК-АГРО» збільшив чистий дохід до 310,1 млн. грн. Результатом діяльності став чистий прибуток в розмірі 30,7 млн. грн.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «СК-АГРО», в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр., Довідкова інформація про діяльність, інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Нагадаємо, що в I кварталі 2013 року ТОВ «СК-АГРО» здійснило дебютний випуск процентних облігацій серій A (40 млн. грн.) І B (120 млн. грн.) З термінами погашення 05.02.2014р і 30.12.2016р . відповідно. Фінансові ресурси, залучені від продажу облігацій, спрямовані на поповнення оборотних коштів, придбання сільськогосподарської техніки, а також на придбання нових аграрних підприємств. Виконання зобов'язань за облігаціями забезпечено поручительством Agrotrade Group S.A (Люксембург) - материнською компанією. Облігації серії А погашені в строк, передбачений проспектом емісії.

Довідка:

IBI-Rating - рейтингове агентство, важливим напрямком роботи якого є аналітичні дослідження і законодавчі ініціативи.

На сьогоднішній день IBI-Rating займає лідируючі позиції на ринку рейтингових послуг. Агентством присвоєно і підтримується близько 200 рейтингів. Клієнти агентства представлені у всіх секторах економіки: корпоративному, фінансовому та муніципальному. Крім того, IBI-Rating бере активну участь у багатьох процесах, що відбуваються на фінансовому ринку України, зокрема виступає організатором круглих столів, прес-конференцій, вивчає законодавчу діяльність регуляторів.

© Agrotrade Group, 2009