Українська | English | Русский

Новини компанії

Фахівці Групи АГРОТРЕЙД розробили унікальну технологію, що дозволяє економити час і ресурси

29.06.16

 

Успіх в аграрному бізнесі визначається вже не стільки доступом до природних ресурсів, скільки впровадженням розробок унікальних технологій, своєчасним отримання необхідної інформації, продукуванням нових ідей. Таким чином, актуальним для аграрних компаній стає розробка і освоєння нових технологій, що дозволяють виробляти нові види продукції більш високої якості, зменшувати часові та фінансові витрати, удосконалювати обладнання.

Регулярно стикаючись з проблемою, обумовленою необхідністю переривання процесу сушіння при роботі проточних зерносушарок, фахівці Групи АГРОТРЕЙД успішно вирішили її, використовуючи свій досвід і професійні знання.

При роботі проточних зерносушарок часто доводиться зупиняти процес сушіння і спустошувати агрегат. За регламентом такі роботи необхідно виконувати один раз в 1-3 діб, що призводить до виведення сушки з робочого процесу як мінімум на 5-6 годин. Настільки тривала перерва в роботі сушарки в «гарячий» сезон неприпустимий, адже він призводить до втрати клієнтів. Зачистка обладнання необхідна для уникнення псування зерна.

Та з рештою рішення проблеми співробітниками Групи АГРОТРЕЙД було знайдено, і розроблена наступна технологія. Було прийнято рішення економити час на процесі розвантаження зерносушарки. При її розвантаженні, по мірі звільнення зон, гаситься пальник і холодним повітрям відбувається охолодження шахти, тим самим, даючи можливість персоналу займатися очищенням. Це в свою чергу зумовляє необхідність прискорити процес проведення самої зачистки. Після зачистки подається агент сушіння з температурою 100-110 ° C, при цьому вивантаження не відбувається – таким чином, виходить інтервал в 10-15 хвилин. Відповідно, з таким же інтервалом запускається пальник. У міру заповнення зерносушарки на три, чотири, п'ять зон, триває нагнітання сушильного агента в сушарку при відсутності вивантаження.

Що у результаті? Вся проблема виведення проточної зерносушарки в тому, що зерно потрібно кільцювати. Його необхідно прогріти і, найголовніше, прогріти шахту зерносушарки.

При кільцюванні, особливо на початковому етапі, зерно при переміщенні дуже швидко охолоджується, відповідно, довше гріється сама зерносушарка. Цей процес призводить до перевитрати як газу, так і електроенергії, крім цього йдуть втрати в обсягах приймання зерна. А при прогріванні і сушінні без вивантаження, виходить ефект швидкого прогрівання зерна і сушарки в цілому.

При цій процедурі, сушильний майстер працює постійно з експрес-аналізатором – з інтервалом в 10 хвилин він бере проби як мінімум з найнижчої зони, а як максимум зі всіх.

При досягненні вологості в 16% починається процес кільцювання, і буквально через 10-15 хвилин зерно з зерносушарки виходить з показником в 14%. При такому варіанті, виходить помітне скорочення часу проведення регламентних робіт з 5-6 годин до 3-4 години максимум.

І що найважливіше в даному процесі – при цьому способі виходу зерносушарки в потік погіршення якості зерна відсутня! Доведено АГРОТРЕЙД.

© Agrotrade Group, 2009