Українська | English | Русский

Новини компанії

Група АГРОТРЕЙД – переможець проекту «Аграрна еліта України»

03.06.16

 

Група АГРОТРЕЙД стала переможцем в номінації «Надійність і стабільність» рейтингу «100 кращих аграрних підприємств України» за версією журналу «The Ukrainian Farmer».

Мета проекту – показати активний розвиток аграрної галузі на прикладах успішних агропромислових компаній України. В кожній з 20 номінацій конкурсу за підсумками діяльності у 2015 році відзначені кращі представники агросектору, які довели можливість успішного ведення бізнесу, підтвердили великий потенціал вітчизняного сільського господарства.

За підсумками роботи в 2015 році Група АГРОТРЕЙД продовжує демонструвати стабільне зростання всіх виробничих і економічних показників.

В умовах нестабільності та фактичної відсутності фінансування з боку банківських установ, Група АГРОТРЕЙД в повному обсязі виконала плани 2015 року з модернізації елеваторних і виробничих потужностей. Були розроблені й ефективно втілені в життя програми оптимізації використання наявних ресурсів у сфері рослинництва та насінництва.

В минулому році підприємства Групи зібрали понад 210 000 тон зернових культур, в тому числі кукурудзи - 89 100 тонн, пшениці - 80,9 тис. тонн і ячменю - 14,7 тис. тонн. В цілому під урожай 2016 р. озимої пшениці було посіяно на площі 20300 га, що на 4 тис. га більше, ніж під урожай 2015 року. Відведено під посів сої 12500 га, що на 3 тис. га більше, ніж у минулому періоді.

Визначення переможців проекту «Аграрна еліта України» здійснювалося на основі експертних думок п'яти профільних видань, консультаційної ради, до складу якої увійшли представники галузевих асоціацій, провідних банків і компаній.

© Agrotrade Group, 2009