Українська | English | Русский

Новини компанії

 1. Група АГРОТРЕЙД підбила підсумки 2017 року

  17.01.18

  У минулому році Група АГРОТРЕЙД збільшила посівну площу до 70 тис. га, зібрала понад 300 тис. тонн зернових, підвищила місткість елеваторів, що тепер одночасно можуть зберігати до 620 тис. тонн, і розширила виробництво насіння. Для підвищення ефективності компанія провела реорганізацію — об'єднала господарства у 6 кластерів.

 2. У АГРОТРЕЙД прокоментували хід посівної кампанії

  27.04.17

  До весняної посівної компанія запровадила систему моніторингу полів Cropio, оновила парк техніки: придбала трактори Case, навантажувачі Manitou, сівалки Kuhn та сівалки точного висіву KINZE, польські розкидачі мінеральних добрив Unia та іншу техніку. Вперше у компанії будуть вирощувати нішеві культури — гірцицю і гарбуз.

 3. АГРОТРЕЙД вперше експортував борошно до країн Близького Сходу

  13.03.17

  Група АГРОТРЕЙД відкрила для себе новий ринок експорту — Близький Схід. Першими країнами експорту борошна стали Ізраїль і Палестина. Саме туди спрямована перша партія — 245 тонн борошна вищого ґатунку. Замовником виступив найбільший оператор українського борошна в Їзраїлі.

 4. Група АГРОТРЕЙД презентувала нові гібриди соняшника та кукурудзи

  17.02.17

  Група АГРОТРЕЙД показала нові гібриди соняшника «ЄВРАЛІС Семанс» та кукурудзи «МАЙСАДУР Семанс». Новий посівний матеріал був представлений на експозиції компанії під час виставки «Зернові технології 2017», яка проходила 15-17 лютого в Києві.

 5. Група АГРОТРЕЙД запроваджує системне підвищення кваліфікаціі для свого персоналу

  08.02.17

  Наприкінці січня Група АГРОТРЕЙД провела перший навчальний курс власної агрошколи для персоналу з 17 підприємств Чернігівської, Сумської, Полтавської, Дніпропетровської та Харківської областей. Навчання пройшли близько 30 фахівців: агрономи і заступники директорів з виробництва.

 6. У 2017 році Група АГРОТРЕЙД продовжує програми кредитування агровиробництва

  02.02.17

  Група АГРОТРЕЙД з 2006 року плідно співпрацює з фінансовими структурами. У кредитному портфелі компанії договори з найбільшими банками країни: ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», ПАТ «Райффайзен Банк Аваль», ПАТ «ПІРЕУС БАНК МКБ». 2017 рік розпочався сприятливо, і вже на початку року з банками були узгоджені всі ліміти на фінансування посівної кампаніі.

 7. Група АГРОТРЕЙД підбила підсумки 2016 року

  12.01.17

  За минулий рік Група АГРОТРЕЙД розширила виробництво, визначилась з новими ринками, поповнила лінійку насіннєвого виробництва новими гібрідами, оновила автопарк, інвестувала у виробництво 100млн. гривень, збільшила прибуток та здобула визнання за свою діяльність.

 8. Група АГРОТРЕЙД -— благодійник року у номінаціі "Всеукраінська бізнес-структура"

  14.12.16

  Група АГРОТРЕЙД стала володарем нагороди обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських у номінації «Всеукраїнська бізнес-структура». Церемонія нагородження відбулась 9 грудня у літературно-меморіальному музеї-заповіднику М. Коцюбинського у м. Чернігів.

 9. Група АГРОТРЕЙД буде поставляти на світові ринки українську еко-продукцію

  09.12.16

  Група АГРОТРЕЙД отримала сертифікат якості компанії «Органік Стандарт» - єдиного українського органу з сертифікації органічного виробництва, визнаного в ЄС, — і з весни 2017 року почне виробляти власну органічну продукцію: сою, горох, гречку. Під посіви відведені площі обсягом в 2000 га у Чернігівській, Сумській та Харківській областях.

 10. Підприємства Групи Агротрейд продовжують збір врожаю

  21.09.16

  Підприємства Групи Агротрейд продовжують збір врожаю зернових і технічних культур. Станом на сьогодні соняшник зібрано на 95%, соя - на 30%, гречка - на 90%.

 11. Група АГРОТРЕЙД закінчила збиральну кампанію ранніх зернових

  25.08.16

  Сільгосппідприємствами Групи АГРОТРЕЙД обмолочено 23700 тис. га площ ранніх зернових культур, намолочено 103 тис. тонн зерна.

 12. Введення в експлуатацію нового великотоннажного підйомника на ТОВ «Близнюковский КХП»

  03.08.16

  1 серпня відбулось офіційне відкриття нового зернового підйомника на ТОВ Близнюковский ХКП (Группа АГРОТРЕЙД) в пгт Близнюки, Харьківска область. На відкриття такого підйомника чекали в Близнюковському районі вже давно.

 13. IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги ТОВ «СК-АГРО»

  14.07.16

  11 липня рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило довгострокові кредитні рейтинги ТОВ «СК-АГРО» (входить до складу Групи АГРОТРЙД) і його процентні облігації серії В на рівні uaBBB +.

 14. Фахівці Групи АГРОТРЕЙД розробили унікальну технологію, що дозволяє економити час і ресурси

  29.06.16

  Успіх в аграрному бізнесі визначається вже не стільки доступом до природних ресурсів, скільки впровадженням розробок унікальних технологій, своєчасним отримання необхідної інформації, продукуванням нових ідей. Таким чином, актуальним для аграрних компаній стає розробка і освоєння нових технологій, що дозволяють виробляти нові види продукції більш високої якості, зменшувати часові та фінансові витрати, удосконалювати обладнання.

 15. Група АГРОТРЕЙД – переможець проекту «Аграрна еліта України»

  03.06.16

  Група АГРОТРЕЙД стала переможцем в номінації «Надійність і стабільність» рейтингу «100 кращих аграрних підприємств України» за версією журналу «The Ukrainian Farmer».

сторiнка: 
[ 1 ] 2 3 4 5  >>
© Agrotrade Group, 2009