Українська | English | Русский

Новини компанії

 1. Група АГРОТРЕЙД завершує посівну озимих культур

  30.09.19

  Група АГРОТРЕЙД завершує посівну озимих. Сіяти ріпак почали ще 5 серпня, а пшеницю - 5 вересня. У цьому році холдинг збільшив кількість посівних площ під озимий ріпак, за рахунок зменшення кількості посівів озимої пшениці, оскільки він є більш рентабельною культурою. Всього засіяти пшеницею планується більше 17 тис. га., а ріпаком - 6,2 тис. га.

 2. Група АГРОТРЕЙД придбала 20 вагонів-хоперів

  26.07.19

  Група АГРОТРЕЙД придбала 20 вагонів-хоперів вартістю 38 мільйонів гривень. Вони дозволять не тільки збільшити оборотність елеваторів, а й знизити витрати на перевезення. Холдинг обрав модель вагонів з об'ємом кузова 116 м3 і вантажопідйомністю 70,5 тонн. Завдяки особливостям конструкції, практично неможливо здійснити злом нових вагонів, що зводить до мінімуму ризик розкрадання зерна під час перевезень.

 3. Група АГРОТРЕЙД підвела підсумки весняної посівної

  27.05.19

  Загалом ярими культурами холдинг засіяв майже 47,7 тис. га.

 4. Група АГРОТРЕЙД навчить фахівців аграрного напрямку за своїми стандартами

  09.04.19

  У квітні стартував проект «Агрошкола», започаткований Групою АГРОТРЕЙД для студентів і випускників аграрних навчальних закладів.

 5. У 2019 Група АГРОТРЕЙД розширить парк техніки

  19.03.19

  Зокрема, агрохолдинг проведе оновлення і розширення парку техніки, дотримуючись принципу максимальної стандартизації. Так, перед початком посівної кампанії холдинг купує нові трактори Case-340 і культиватори Case Tiger-Mate.

 6. Група АГРОТРЕЙД провела шосту Агрошколу

  06.02.19

  На триденне підвищення кваліфікації до Харкова приїхали 25 агрономів із семи кластерів агрохолдингу.

 7. Група АГРОТРЕЙД підбила підсумки року: високотехнологічні впровадження стали визначальними в роботі холдинга

  27.12.18

  Максимальна стандартизація – головний принцип в управлінні протягом багатьох років. Серед українських агрокомпаній АГРОТРЕЙД є також одним з лідерів з ефективного використання новітніх IT-розробок.

 8. АГРОТРЕЙД допомагає школярам краще пізнати історію України

  08.11.18

  Цього року виповнилося 100 років битві під Крутами, яка стала символом мужності і самовідданості юних патріотів у боротьбі за незалежну українську державу.

 9. Група АГРОТРЕЙД підбила проміжні підсумки сезону

  30.10.18

  Нинішній рік для Групи АГРОТРЕЙД, як і для більшості українських аграріїв, виявився врожайним на пізні зернові культури. Загалом в 2018 р. холдинг засіяв близько 70 тис. га. Урожай сої та соняшнику вже зібраний, залишився фінальний етап – жнива кукурудзи, зерно якої в цьому сезоні містить низький відсоток вологи.

 10. Група АГРОТРЕЙД провела семінар для співробітників Креди Агріколь Банка

  18.09.18

  Експерти холдингу ознайомили представників банку з принципами використання системи дистанційного моніторингу Cropio. Семінар проходив на базі ТОВ «Колос» у Харківській області, сюди приїхали 40 співробітників Креди Агріколь Банка з різних регіонів України.

 11. Група АГРОТРЕЙД представила нові сорти насіння пшениці та соняшнику

  27.07.18

  Група АГРОТРЕЙД вивела на ринок новий посівний матеріал власної торгової марки Agroseeds. Компанія виростила імпортні сорти від світових лідерів з Франції, Австрії та Німеччини.

 12. Група АГРОТРЕЙД підбила підсумки посівної

  01.06.18

  Весняна посівна кампанія цього року проводилася з максимальною інтенсивністю. У березні випало багато снігу, який не танув більше місяця, тому сівбу змогли розпочати лиши 12 квітня. Хоча техніка зайшла в поле на 10-14 днів пізніше від запланованих строків, всі підприємства Групи завершили посівні роботи вчасно.

 13. Група АГРОТРЕЙД стала переможцем проекту «Аграрна еліта України»

  28.04.18

  Група АГРОТРЕЙД посіла перше місце в номінації «Диверсифікація виробництва» проекту «Аграрна еліта України», увійшовши до рейтингу 100 найкращих аграрних підприємств за версією журналу «The Ukrainian Farmer».

 14. Представники АГРОТРЕЙДа виступили на конференції «Ризики і протидія шахрайству»

  10.04.18

  На запрошення організаторів представники Групи АГРОТРЕЙД поділились успішим досвідом впровадження системи моніторингу Cropio з учасниками IV щорічноі Аграрноі конференції «Ризики та протидія шахрайтсву», яка відбулась у Києві 5 квітня.

 15. Жителів сіл запрошують взяти участь в конкурсі «Громадотворець»

  26.03.18

  Група АГРОТРЕЙД, Благодійний Фонд Всеволода Кожемяка «Україна ХХI» і Українська академія лідерства проводять конкурс соціальних проектів, спрямованих на поліпшення умов життя сільських громад.

сторiнка: 
[ 1 ] 2 3 4 5 6  >>
© Agrotrade Group, 2009