Українська | English | Русский

Органічна продукція

Ідея впровадити органічне землеробство в Групі АГРОТРЕЙД з'явилася в 2013 році. Для цього були виділені спеціальні землі та створено окремий структурний підрозділ, який займається плануванням, управлінням і аналізом вирощування органічної продукції, а також організацією сертифікації. Компанія придбала необхідне обладнання та підготовила спеціальні зерносховища для органічної продукції.

Першим важливим кроком стала сертифікація. У 2016 році АГРОТРЕЙД отримав перший сертифікат європейського стандарту від Organic Standard. Це найбільший сертифікаційний орган в Україні, який займається сертифікацією органічного виробництва вже понад 10 років і якому довіряють в європейських країнах.

У 2017 році холдинг зібрав перший урожай органічної продукції – сої, льону та сочевиці. У тому ж році Група вперше експортувала органічні льон та сочевицю, першим клієнтом на зовнішньому ринку стала Німеччина.

З 2018 року на ПСП «Україна» під органічне землеробство відведено понад 2,5 тис. га. У 2019 році компанія планує вирощувати такі органічні культури: озиму пшеницю, чорну гірчицю, білу гірчицю, кукурудзу, сочевицю, льон, гречку, кукурудзу, сою, соняшник.

АГРОТРЕЙД має широкі можливості для розвитку органічного виробництва і планує збільшувати його обсяги. Група готова до обговорення питання вирощування органічної продукції на замовлення покупців. Подробиці...

© Agrotrade Group, 2009