Група АГРОТРЕЙД – виробник якісного гібридного насіння кукурудзи та соняшника, пшениці озимої, ячміня ярового України. / Засновник і генеральний директор агропромислової Групи АГРОТЕЙД

Всеволод Сергійович Кожемяко

Бізнесмен, cпівзасновник Благодійного фонду «Мир і порядок» та Харківської Школи Архітектури, засновник Благодійного фонду «Україна XXI», Почесний консул Республіки Австрія в Харкові і волонтер.

У 1998 році заснував Групу АГРОТРЕЙД. На сьогодні до складу Групи АГРОТРЕЙД входять 14 сільгосппідприємств, 9 елеваторів з можливістю одночасного зберігання 523 тис. тонн зерна в чотирьох областях України. Під управлінням має 70,5 тис.га земель.

У квітні 2014 року, коли ситуація в Харкові загострилася, Всеволод Кожемяко ініціював створення благодійного фонду «Мир і порядок», пізніше - фонду «Україна ХХІ». Фонд почав свою діяльність з купівлі обмундирування для співробітників МВС, які захищали будівлю Харківської ОДА.

З початком АТО основна увага фонду була направлена на підтримку і забезпечення української армії, підрозділів МВС і добровольчих батальйонів. Також Фонд допомагав з лікуванням постраждалих на Донбасі.

Всеволод Кожемяко особисто брав участь в роботі фонду. Він виступав не лише як ідеолог і донор акцій, а й активний волонтер - він вів переговори про закупівлю спорядження для бійців і особисто відвозив зібране в зону АТО.

Згідно з указом Президента України за свою волонтерську та благодійну діяльність з підтримки Збройних сил і Національної гвардії України Всеволода Кожемяка нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня, а також відмінністю Президента України «За гуманітарне участь в антитерористичній операції». А керівництво Національної гвардії України нагородило Всеволода Кожемяка почесним знаком «За співпрацю».