Українська | English | Русский

Насіння пшениці озимої - продаж посівного матеріалу оптом по Україні - Група АГРОТРЕЙД

Пшениця ( Triticum ) - це трав'яниста рослина і родини злакових вона є однією з найважливіших зернових культур у світі , яка дає майже 30 % світового виробництва зерна та постачає продовольством більш ніж половину населення земної кулі

Пшениця відіграє дуже важливу роль у господарстві людини . Із зерен пшениці виготовляють борошно , яке використовується для випічки хліба та кондитерських виробів , з твердої пшениці виготовляють макарони , також пшеницю використовують як кормову культуру

В Україні найпоширеніша Озима м'яка пшениця вона обробляється практично в усіх районах нашої країни. За даними Мінагрополітики середня врожайність озимої пшениці складає 33,6 ц / га.

Для отримання високих врожаїв озимої пшениці важливу роль грає якісний посівний матеріал. З великих насінин виростають сильні рослини, які розвивають потужну кореневу систему і глибоко закладають вузол кущіння , що приводить до кращої зимостійкості рослини. Такі рослини швидше ростуть , краще переносять посуху,стійкіші до хвороб і дають вищий урожай.

Чимало важливо вибрати для посіву правильний сорт озимої пшениці , який буде максимально врожайним у ваших кліматичних умовах , в правильному підборі сортів пшениці , вам завжди готові допомогти фахівці нашої компанії.

Сорт,гібрид Репродукція Виробник
Антоновка перша СТОВ «Колос»
Годувальниця Одеська еліта,перша ТОВ «СК-АГРО»,СТОВ «Колос»
Ліра еліта СТОВ «Колос»
Заграва еліта СТОВ «Колос»
Богдана еліт,перша CТОВ «Хлібороб»,СТОВ «Колос»
Фаворитка еліт,перша CТОВ «Хлібороб»,СТОВ «Колос»
Гурт еліта СТОВ «Колос»
Лимарiвна еліта СТОВ «Колос»
Вдала еліта,перша ТОВ «СК-АГРО»,СТОВ «Колос»
Вихованка Одеська еліта СТОВ «Колос
Благодарка Одеська еліта СТОВ «Колос»
Лазурна еліта СТОВ «Колос»
Сотница еліта СТОВ «Колос»
Задумка еліта СТОВ «Колос»
Орійка еліта СТОВ «Колос»

 

© Agrotrade Group, 2009