Українська | English | Русский

Насіння пшениці озимої - продаж посівного матеріалу оптом по Україні - Група АГРОТРЕЙД

Пшениця ( Triticum ) - це трав'яниста рослина і родини злакових вона є однією з найважливіших зернових культур у світі , яка дає майже 30 % світового виробництва зерна та постачає продовольством більш ніж половину населення земної кулі

Пшениця відіграє дуже важливу роль у господарстві людини . Із зерен пшениці виготовляють борошно , яке використовується для випічки хліба та кондитерських виробів , з твердої пшениці виготовляють макарони , також пшеницю використовують як кормову культуру

В Україні найпоширеніша Озима м'яка пшениця вона обробляється практично в усіх районах нашої країни. За даними Мінагрополітики середня врожайність озимої пшениці складає 33,6 ц / га.

Для отримання високих врожаїв озимої пшениці важливу роль грає якісний посівний матеріал. З великих насінин виростають сильні рослини, які розвивають потужну кореневу систему і глибоко закладають вузол кущіння , що приводить до кращої зимостійкості рослини. Такі рослини швидше ростуть , краще переносять посуху,стійкіші до хвороб і дають вищий урожай.

Чимало важливо вибрати для посіву правильний сорт озимої пшениці , який буде максимально врожайним у ваших кліматичних умовах , в правильному підборі сортів пшениці , вам завжди готові допомогти фахівці нашої компанії.

Сорт,гібрид Репродукція Виробник
Выхованка Одесская еліта СТОВ «Колос»
Гурт еліта,перша СТОВ «Колос»
Ліра еліта СТОВ «Колос»
Заграва еліта СТОВ «Колос»
Годувальныця Одесская (безостая) еліт,перша СТОВ «Колос»
Пылыпивка (аналог - Антоновка) еліт СТОВ «Колос»
Лимарiвна перша СТОВ «Колос»
Лазурна еліта,перша СТОВ «Колос»
Сотница еліта,перша СТОВ «Колос»
Орійка (безостая) еліта СТОВ «Колос
Подолянка еліта СТОВ «Колос»
 Фаворитка (безостая) еліта,перша СТОВ «Колос»
Богдана (безостая) еліта,перша СТОВ «Колос»

 

© Agrotrade Group, 2009