Українська | English | Русский

Насіння кукурудзы - продаж посівного матеріалу оптом по Україні - Група АГРОТРЕЙД

Кукурудза - це знахідка для господарів та фермерів, адже вона не вибаглива до клімату і може рости майже скрізь в Україні. Серед вирощуваних сільськогосподарських рослин ця культура стоїть на першому місці за валовим зборами в світі. За розмірами посівних площ кукурудза поступається тільки пшениці і рису.

Як просапна культура кукурудза є добрим попередником у сівозміні, адже сприяє очищенню полів від бур'янів. Кукурудза широко використовується в повторних посівах, а також як кулісна культура.

Недарма кукурудзу називають «Царицею полів» - вона є цінним харчовим продуктом для людини (зараз налічується більше 150 харчових виробів з неї), тож культура має велике значення для харчової промисловості. З її зерна виготовляють борошно, крупу, спирт. Із зародків зерна добувають масло, яке є висококалорійним продуктом, а також має лікувальні властивості. Зерно кукурудзи містить 9-12 % білків, 65-70% вуглеводів, 4-8% жирів, 2 % - це клітковина, вітаміни, мінеральні солі, мікроелементи.

Кукурудза - основна силосна культура. За врожайністю зеленої маси вона перевищує майже всі кормові культури. Силос кукурудзи має добру перетравність і дієтичні властивості, багатий на каротин. Кукурудза широко застосовується для відгодівлі тварин і птиці, є дешевою сировиною для виробництва багатьох продуктів кормового призначення.

Хороший врожай кукурудзи напряму залежить від якісного посівного матеріалу. Дуже важливо підібрати правильний гібрид для свого регіону, в цьому Вам завжди раді допомогти фахівці Групи АГРОТРЕЙД.

Назва гібриду ФАО Тип зерна Напрям використання
АНАМУР 220 Кременисто-зубовидне Зерно
БІГСТАР 240 Кременисто-зубовидне  Зерно
ТАКТІК 240 Кременисто-зубовидне Зерно
ФРІЗЗБІ 260 Кременисто-зубовидне Зерно
ПЛЕВЕН 270 Кременисто-зубовидне Зерно
КРІСТЕЛЬ 270 Кременисто-зубовидне Зерно
 МАДІВО 340 Зубовидне Зерно, силос
 ДІАДЕМА 340 Кременисто-зубовидне Зерно

 

© Agrotrade Group, 2009