Українська | English | Русский

Насіння ячміня ярового - продаж посівного матеріалу оптом по Україні - Група АГРОТРЕЙД

Ячмінь ( лат. Hórdeum ) - рослина сімейства Злаки , один з найдавніших злаків , оброблюваних людиною.

Сьогодні в сільгоспвиробництві повсюдно поширений обробіток ячменю звичайного ( Hordeum vulgare ) L., інші його види вирощують зрідка або ростуть у дикому вигляді.

У світовому виробництві хлібних злаків ячмінь посідає четверте місце. Харчова цінність ячменю зумовлена великою кількістю білків, вуглеводів, вітамінів і мікроелементів. Ячмінь у великій кількості містить цінну амінокислоту – лізин, незамінну для вироблення колагенових волокон. У ньому також міститься велика кількість клітковини, яка збирає і виводить з організму шлаки.

У зернах ячменю міститься до 11 % білків, 2 % жирів, 66 % вуглеводів, 4,5 % клітковини, 2,5 % золи. У 100 г ячменю – 477 мг калію, 93 мг кальцію, 353 мг фосфору, до 12 мг заліза, а також мідь, марганець, цинк, молібден, нікель, кобальт, стронцій, хром, йод, бром. У зовнішніх частинах зерен чимало вітамінів: B1 - 0,4 мг в 100 г, B2 - 0,12 мг, РР - 1,3 мг.

Саме тому зерно ячменю широко використовують у продовольчих, кормових і технічних цілях. З ячменю виробляють не тільки перлову і ячну крупи, а також борошно, пластівці і плющені крупи. Ячмінь є основною сировиною для пивоварної промисловості. Також цей злак належить до найцінніших концентрованих кормів для тварин, оскільки містить повноцінний білок, багатий на крохмаль.

Яровий ячмінь – найбільш скоростигла зернова культура, він дозріває через 60-120 днів після посіву. У період вегетативного росту злак невимогливий до тепла, лише після викидання колоса потреба в теплі зростає. У цей час і в період наливу насіння ячмінь може переносити повітряну посуху і підвищення температури до 40 ° С і вище – цим він вигідно відрізняється від пшениці.

Щоб отримати високопродуктивні посіви ярого ячменю важливо підібрати правильний сорт, який дасть максимальний урожай у Ваших кліматичних умовах. У правильному підборі сорту ячменю, Вам завжди готові допомогти фахівці нашої компанії.

 ЯЧМІНЬ ЯРИЙ
ЕЛІТА 
Сорт Оригінатор Група стиглості Кількість рядів
ВАКУЛА СГІ (м. Одеса) Середньостиглий 6
ГАЛИЧАНИН СГІ (м. Одеса) Середньостиглий 6
ВСЕСВІТ СГІ (м. Одеса) Середньостиглий 2
КОМАНДОР СГІ (м. Одеса) Середньостиглий 2
ВЗІРЕЦЬ Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва Середньостиглий 2
ЕТИКЕТ Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва Середньостиглий 2
ПАРНАС Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва Середньостиглий 2
1 РЕПРОДУКЦІЯ
ВАКУЛА СГІ (м. Одеса) Середньостиглий 6
ГЕЛІОС  СГІ (м. Одеса) Середньостиглий  6
КОМАНДОР  СГІ (м. Одеса) Середньостиглий  2
ВСЕСВІТ  СГІ (м. Одеса) Середньостиглий  2

 

© Agrotrade Group, 2009