Українська | English | Русский

Насіння ячміня ярового - продаж посівного матеріалу оптом по Україні - Група АГРОТРЕЙД

Ячмінь ( лат. Hórdeum ) - рослина сімейства Злаки , один з найдавніших злаків , оброблюваних людиною.

Сьогодні в сільгоспвиробництві повсюдно поширений обробіток ячменю звичайного ( Hordeum vulgare ) L., інші його види вирощують зрідка або ростуть у дикому вигляді.

У світовому виробництві хлібних злаків ячмінь посідає четверте місце. Харчова цінність ячменю зумовлена великою кількістю білків, вуглеводів, вітамінів і мікроелементів. Ячмінь у великій кількості містить цінну амінокислоту – лізин, незамінну для вироблення колагенових волокон. У ньому також міститься велика кількість клітковини, яка збирає і виводить з організму шлаки.

У зернах ячменю міститься до 11 % білків, 2 % жирів, 66 % вуглеводів, 4,5 % клітковини, 2,5 % золи. У 100 г ячменю – 477 мг калію, 93 мг кальцію, 353 мг фосфору, до 12 мг заліза, а також мідь, марганець, цинк, молібден, нікель, кобальт, стронцій, хром, йод, бром. У зовнішніх частинах зерен чимало вітамінів: B1 - 0,4 мг в 100 г, B2 - 0,12 мг, РР - 1,3 мг.

Саме тому зерно ячменю широко використовують у продовольчих, кормових і технічних цілях. З ячменю виробляють не тільки перлову і ячну крупи, а також борошно, пластівці і плющені крупи. Ячмінь є основною сировиною для пивоварної промисловості. Також цей злак належить до найцінніших концентрованих кормів для тварин, оскільки містить повноцінний білок, багатий на крохмаль.

Яровий ячмінь – найбільш скоростигла зернова культура, він дозріває через 60-120 днів після посіву. У період вегетативного росту злак невимогливий до тепла, лише після викидання колоса потреба в теплі зростає. У цей час і в період наливу насіння ячмінь може переносити повітряну посуху і підвищення температури до 40 ° С і вище – цим він вигідно відрізняється від пшениці.

Щоб отримати високопродуктивні посіви ярого ячменю важливо підібрати правильний сорт, який дасть максимальний урожай у Ваших кліматичних умовах. У правильному підборі сорту ячменю, Вам завжди готові допомогти фахівці нашої компанії.

Сорт,гібрид Репродукція Виробник
Геліос еліта,перша СТОВ «Колос»
Командор еліта,перша СТОВ «Колос»
Етикет перша CТОВ «Хлібороб»
Всесвіт еліта,перша СТОВ «Колос»
Парнас перша CООО «Хлібороб»
Взірець перша СООО «Колос»
Вакула еліта СООО «Колос»

 

© Agrotrade Group, 2009