Українська | English | Русский

Насіння гречки - продаж посівного матеріалу оптом по Україні - Група АГРОТРЕЙД

Гречка посівна (лат. Fagópyrum esculentum) - видтравянистых рослин роду Гречка (Fagopyrum) сімейства Гречані (Polygonaceae), круп'яна культура.

Гречка є найголовнішим медоносом у багатьох районах України. У сприятливі роки з 1 гектара посівів у районах з нормальним зволоженням отримують до 80 кг меду (в посушливих районах медозбір з гречки вкрай нестійкий).

Плоди гречки - поширений харчовий продукт. З них виготовляють крупу яка використовується для приготування гречаних каш, запіканок, котлет, пудингів, супів. Зерно гречки мелють на борошно, але із-за відсутності клейковини вона непридатна для випічки хліба, і її використовують для млинців, коржів, оладок, галушок. Непрожарена крупа набагато рідше використовується для приготування каш, рідше зустрічається у продажу і менш відома споживачам на території колишнього СРСР.

З суміші гречаного і пшеничного (або іншого) борошна отримують локшину, макаронні вироби, які традиційні для японської (соба) і італійської альпійської (італ. pizzoccheri) кухонь.

Для замовлення посівного матеріалу гречки зв'яжіться з фахівцями нашої компанії.

Сорт,гібрид Репродукція Виробник
Сумчанка еліта,перша СТОВ "Колос",СТОВ «Хлібороб»

 

© Agrotrade Group, 2009