Українська | English | Русский

Насіння гороху - Продаж посівного матеріалу оптом по Україні - Група АГРОТРЕЙД

Горох - трав'яниста рослина сімейства бобових, знайоме людству ще до нашої ери. Спочатку його впізнали і спробували в стародавній Греції, Індії та Китаї. А до XVII століття горох вже був важливим продуктом кулінарії в Північній Африці, Європі, і країнах Близького Сходу.

Горох - основна зернобобовая культура. У використанні гороху як польовий культури розрізняють 3 основних напрямки: продовольче, зернофуражних і Укісний. Широке поширення обумовлено високим вмістом білка в зерні (в середньому 20-27%), збалансованістю його амінокислотного складу, хорошими смаковими якостями і засвоюваність, досить високою врожайністю в зонах обробітку. Це високобілкова продовольча культура. З зерна отримують крупу, борошно, зелений горошок. За останні роки сильно зросла його кормове значення в вигляді зернофуражу, зеленого корму, силосу, сіна, сінажу. Зерно гороху широко використовують в комбікормової промисловості.

Горох, як азотфіксуючих рослина, грає велику агротехнічну роль. Це кращий попередник для інших сільськогосподарських культур. У деяких районах використовується в якості зеленого добрива. У південних регіонах його можна вирощувати як проміжну культуру, що дозволяє отримувати 2-3 врожаї на рік з однієї і тієї ж площі. Норма висіву насіння 150-350 кг на 1 га, глибина посіву 4-10 см. Забирають в основному роздільним способом. Середня врожайність насіння 1,5-2 т.

Хороший урожай гороху безпосередньо залежить від якісного посівного матеріалу. Дуже важливо підібрати правильний сорт для свого регіону, в цьому Вам завжди раді допомогти фахівці Групи АГРОТРЕЙД.

Сорт Група стиглості Вегетаційний період (днів) Тип рослини
АВЕНГЕР Ранньостиглий 75-86  Середньоросла
ГОТІВСЬКИЙ Ранньостиглий 82-93  Низькоросла

 

© Agrotrade Group, 2009